Postupovať bez súhlasu → ×
Vitajte na webovej stránke Čemat!
× My a naši partneri umiestňujeme súbory cookie a zhromažďujeme a používame necitlivé informácie z vášho zariadenia na zlepšenie našich produktov a prispôsobenie reklám a iného obsahu na tejto lokalite. Môžete akceptovať všetky alebo niektoré z týchto operácií. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookie, partneroch a o tom, ako používame vaše informácie, ak chcete vidieť svoje možnosti alebo si pozrieť tieto operácie pre každého partnera, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov. Umožňujete

Vaším súhlasom s vyššie uvedenými účelmi tejto webovej stránke a jej partnerom taktiež povoľujete prevádzkovať nasledujúce spracovanie údajov: Párovanie a kombinovanie zdrojov offline dát, Prepojenie rôznych zariadení, Prijatie a použitie automaticky zasielaných špecifických vlastností zariadenia na identifikáciu, Technické doručenie (zobrazenie) reklamy alebo obsahu, a Zaistenie bezpečnosti, predchádzanie podvodom a odstraňovanie chýb.

Úvod / Zastúpenie výrobcov

Zastúpenie výrobcov

Aby sme mohli ponúkať tú najlepšiu kvalitu a zachovali sme cenovú dostupnosť, je naša ponuka zameraná na produkty, pre ktoré sme zástupcami v Slovenskej republike. K získaniu zastúpenia je potrebné splniť náročné požiadavky a predpoklady. Na ich základe potom výrobcovia poskytujú vysokú úroveň technickej a predajnej podpory a včasnú informovanosť o svojich aktivitách. Za dobu nášho pôsobenia na slovenskom trhu sme získali zastúpenie rady svetových značiek. Všetky tieto spoločnosti patria k svetovej elite v daných odvetiach a ponúkajú iba výrobky najvyššej kvality.

Zastupujeme týchto výrobcov:michelin ba
marangoni rader mse
magna seat DCL
INS kab