Úvod / Novinky / ČEMAT SPOJIL SVOJE SILY S MICHELIN

ČEMAT SPOJIL SVOJE SILY S MICHELIN

ČEMAT, popredný distribútor príslušenstva pre manipulačnú a stavebnú techniku v Českej republike a na Slovensku, a francúzky koncern Michelin uzavreli zmluvu o spolupráci a zastúpení značky Michelin pre Českú a Slovenskú republiku. ČEMAT pokryje ponuku Michelin v segmente OTR pneumatík, pneumatík pre vysokozdvižné vozíky a niektorých stavebných pneumatík.
Počnúc novembrom tak Čemat ponúka nielen pneumatiky doterajších renomovaných značiek, ale po novom aj vo výhradnom zastúpení prémiové pneumatiky značky Michelin.

„Filozofiou našej firmy je poskytovať tie najvyššie štandardy v oblasti manipulačnej a stavebnej techniky. Naši zákazníci vedia, že stabilne zastupujeme tie najlepšie svetové značky a ponúkame ku každému segmentu výrobkov vždy poradenstvo a služby a servis zodpovedajúcej kvality. Spojenie našej firmy s tak prestížnym menom ako je Michelin je pre nás záväzkom a výzvou udržať tie najvyššie štandardy v dodávkach tovaru našim zákazníkom aj pridaných služieb. To všetko teraz v súvislosti s ponukou Michelin budeme rozvíjať a ďalej zlepšovať.“ uviedol Michal Džupin, výkonný riaditeľ ČEMAT trading, spol.s.r.o.

„Veríme, že ČEMAT bude silným, stabilným a dlhodobým partnerom našej spoločnosti. Sme radi, že sme sa v ČEMATe stretli s tímom profesionálov, ktorí vítajú rozšírenie portfólia produktov, a teší nás, že máme na českom a slovenskom trhu tak silného partnera,“ komentoval Piotr Wlodarczak, Commercial Director Earthmover and Industrial Tyres Michelin Europe Central North.
ČEMAT uvedie v prvej rade na trh pneumatiky Michelin určené pre ťažkotonážne vysokozdvižné vozíky, ďalej pneumatiky pre kontajnerové manipulátory, nakladače, kĺbové dumpre, pevné dumpre a žeriavy. V ponuke sa objaví celá škála pneumatík s behúňom určeným do špecifických podmienok a svojimi vlastnosťami vhodnými pre rôzne aplikácie najmä v ťažkých prevádzkových podmienkach. Ponuka OTR sa zameria na radiálne OTR pneumatiky, ktoré sa, v prípade Michelin, vyznačujú tou najvyššou kvalitou materiálov a inovatívnych technológií použitých pri výrobe samotnej pneumatiky.

„Portfólio našej ponuky sa rozšíri a významne obohatí zaradením značky Michelin. Môžeme povedať, že naša ponuka teraz pokrýva celú škálu pneumatík pre všetky typy vozíkov a strojov. Naši zákazníci v nej nájdu okrem štandardných pneumatík aj prémiové pneumatiky svetových značiek a po novom aj najvyššiu kvalitu v oblasti pneumatikárskeho priemyslu, reprezentovanú značkou Michelin,“ upresnil Ivo Kopečný, obchodný riaditeľ ČEMAT.

Čemat má v zastúpení 10 medzinárodne uznávaných značiek, Michelin bude v poradí jedenástou značkou v portfóliu spoločnosti. Spolupráca oboch firiem naväzuje na už úspešnú jednorázovú spoluprácu v oblasti distribúcie pneumatík v roku 2007.

  Pre viac informácií prosím kontaktujte: 
ČEMAT trading, spol. s.r.o. 
Čs. armády 184, 735 51 Bohumín 
Mgr. Tereza Hlaváčová
Marketingový manager 
Email: hlavacova@cemat.cz 
Tel: + 420 605 200 233