Postupovať bez súhlasu → ×
Vitajte na webovej stránke Čemat!
× My a naši partneri umiestňujeme súbory cookie a zhromažďujeme a používame necitlivé informácie z vášho zariadenia na zlepšenie našich produktov a prispôsobenie reklám a iného obsahu na tejto lokalite. Môžete akceptovať všetky alebo niektoré z týchto operácií. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookie, partneroch a o tom, ako používame vaše informácie, ak chcete vidieť svoje možnosti alebo si pozrieť tieto operácie pre každého partnera, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov. Umožňujete

Vaším súhlasom s vyššie uvedenými účelmi tejto webovej stránke a jej partnerom taktiež povoľujete prevádzkovať nasledujúce spracovanie údajov: Párovanie a kombinovanie zdrojov offline dát, Prepojenie rôznych zariadení, Prijatie a použitie automaticky zasielaných špecifických vlastností zariadenia na identifikáciu, Technické doručenie (zobrazenie) reklamy alebo obsahu, a Zaistenie bezpečnosti, predchádzanie podvodom a odstraňovanie chýb.

Úvod / Partneři

Partneri

Prvé Špecializované spálňové štúdio v Ostrave už od roku 2003. Už desať rokov prinášame tisícom našich zákazníkov najnovšie svetové trendy a novinky v oblasti spanie a spálňového vybavenie.


Elektronický obchod, zaoberajúca sa predajom prevažne dojčenského a detského second hand textilu a outletu, ale aj väčších veľkostí pre mamičky.


Dodavatel projektových dokumentací a realizací staveb typu na „klíč“. Uvedené platí pro rodinné domy, bytové domy, občanské a průmyslové stavby.