Úvod /

SEAT

seat


SEAT je talianskym výrobcom sedačiek pre priemyselné aplikácie, ktoré patria k európskej špičke. Spoločnosť vyrába sedačky a volanty pre off-highway priemysel aj sedačky pre dopravné prostriedky a pre vozidlá osobnej dopravy. Spoločnosť SEAT bola založená v roku 1990. Centrála spoločnosti spoločne s jedným z troch výrobných závodov sa nachádza v meste Campagnola Emilia v Taliansku. SEAT je spoločne s firmou Gibicar súčasťou skupiny AMA Group - prvou skupinou v Taliansku umožňujúcou dodávku komponentov pre poľnohospodárske a záhradnícke stroje aj osobné a terénne vozidlá. V našom portfóliu sedačiek tejto značky Vám ponúkame sedačky pre vysokozdvižné vozíky a stavebné stroje. Ako výhradný zástupca firmy Seat Vám môžeme dodať sedačky bežne používaných modifikácií a doplnkov.

Všetky sedačky je možné doplniť celou radou doplnkov, napr. bezpečnostnými pásmi, samonavíjacími aj bez navíjania, opierkami hlavy, opierkami rúk, schránkami na dokumenty, mikrospínačmi a iné. Všetky sedačky zodpovedajú európskym normám FMVSS302, ISO3795 a homologizácii CEE class A I-II.


Pre bližšie informácie o produktoch výrobcu SEAT a postúpení dopytu / objednávky kontaktujte nášho produktového manažéra:
 

  • Jozef Król
    mobil: +421 918 388 444
    telefon: +421 43 430 25 63
    e-mail: krol@cemat.skNavštívte stránky výrobcu SEAT tu