Postupovať bez súhlasu → ×
Vitajte na webovej stránke Čemat!
× My a naši partneri umiestňujeme súbory cookie a zhromažďujeme a používame necitlivé informácie z vášho zariadenia na zlepšenie našich produktov a prispôsobenie reklám a iného obsahu na tejto lokalite. Môžete akceptovať všetky alebo niektoré z týchto operácií. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookie, partneroch a o tom, ako používame vaše informácie, ak chcete vidieť svoje možnosti alebo si pozrieť tieto operácie pre každého partnera, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov. Umožňujete

Vaším súhlasom s vyššie uvedenými účelmi tejto webovej stránke a jej partnerom taktiež povoľujete prevádzkovať nasledujúce spracovanie údajov: Párovanie a kombinovanie zdrojov offline dát, Prepojenie rôznych zariadení, Prijatie a použitie automaticky zasielaných špecifických vlastností zariadenia na identifikáciu, Technické doručenie (zobrazenie) reklamy alebo obsahu, a Zaistenie bezpečnosti, predchádzanie podvodom a odstraňovanie chýb.

Úvod /

SEAT

seat


SEAT je talianskym výrobcom sedačiek pre priemyselné aplikácie, ktoré patria k európskej špičke. Spoločnosť vyrába sedačky a volanty pre off-highway priemysel aj sedačky pre dopravné prostriedky a pre vozidlá osobnej dopravy. Spoločnosť SEAT bola založená v roku 1990. Centrála spoločnosti spoločne s jedným z troch výrobných závodov sa nachádza v meste Campagnola Emilia v Taliansku. SEAT je spoločne s firmou Gibicar súčasťou skupiny AMA Group - prvou skupinou v Taliansku umožňujúcou dodávku komponentov pre poľnohospodárske a záhradnícke stroje aj osobné a terénne vozidlá. V našom portfóliu sedačiek tejto značky Vám ponúkame sedačky pre vysokozdvižné vozíky a stavebné stroje. Ako výhradný zástupca firmy Seat Vám môžeme dodať sedačky bežne používaných modifikácií a doplnkov.

Všetky sedačky je možné doplniť celou radou doplnkov, napr. bezpečnostnými pásmi, samonavíjacími aj bez navíjania, opierkami hlavy, opierkami rúk, schránkami na dokumenty, mikrospínačmi a iné. Všetky sedačky zodpovedajú európskym normám FMVSS302, ISO3795 a homologizácii CEE class A I-II.


Pre bližšie informácie o produktoch výrobcu SEAT a postúpení dopytu / objednávky kontaktujte nášho produktového manažéra:
 

  • Jozef Król
    mobil: +421 918 388 444
    telefon: +421 43 430 25 63
    e-mail: krol@cemat.skNavštívte stránky výrobcu SEAT tu