Postupovať bez súhlasu → ×
Vitajte na webovej stránke Čemat!
× My a naši partneri umiestňujeme súbory cookie a zhromažďujeme a používame necitlivé informácie z vášho zariadenia na zlepšenie našich produktov a prispôsobenie reklám a iného obsahu na tejto lokalite. Môžete akceptovať všetky alebo niektoré z týchto operácií. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookie, partneroch a o tom, ako používame vaše informácie, ak chcete vidieť svoje možnosti alebo si pozrieť tieto operácie pre každého partnera, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov. Umožňujete

Vaším súhlasom s vyššie uvedenými účelmi tejto webovej stránke a jej partnerom taktiež povoľujete prevádzkovať nasledujúce spracovanie údajov: Párovanie a kombinovanie zdrojov offline dát, Prepojenie rôznych zariadení, Prijatie a použitie automaticky zasielaných špecifických vlastností zariadenia na identifikáciu, Technické doručenie (zobrazenie) reklamy alebo obsahu, a Zaistenie bezpečnosti, predchádzanie podvodom a odstraňovanie chýb.

Úvod /

DCL

DCL


DCL International Inc.
je lídrom v konštrukcii a výrobe katalyzátorov, katalytických tlmičov, dieselových filtrov pevných častíc pre kontrolu znečistenia ovzdušia z ne-cestných vozidel, stacionárnych motorov, priemyselných procesov a špecializovaných cestných vozidiel. Spoločnosť DCL International Inc. bola založená v roku 1990. Centrála spoločnosti spoločne s jedným z troch výrobných závodov sa nachádza v meste Campagnola Emilia v Taliansku. V sortimente tejto značky Vám ponúkame napríklad katalyzátory MINE-X, ktoré prezentujú najmodernejšiu technológiu v oblasti čistenia výfukových plynov spaľovacích motorov. Sú vyrábané v prevedení pre dieselové a plynové a benzínové motory. Ďalej ponúkame trojcestné katalyzátory pre benzínové a plynové motory umožňujúce redukcie všetkých 3 základných škodlivín vo výfukových plynoch. V portfóliu ponúkaných produktov nájdete aj katalyzátory MINE-X, určené pre náročné priemyselné aplikácie ako v mobilných zariadeniach (vysokozdvižné vozíky, bágre, traktory, nakladače, nákladné vozidlá, autobusy) tak aj pre stacionárne jednotky bez obmedzenia výkonu (kogenerácia, čerpadlá, kompresory apod.).


Pre bližšie informácie o produktoch výrobcu DCL a postúpenie dopytu / objednávky kontaktujte nášho produktového manažéra:


 


Navštívte stránky výrobcu DCL International Inc. tu