Postupovať bez súhlasu → ×
Vitajte na webovej stránke Čemat!
× My a naši partneri umiestňujeme súbory cookie a zhromažďujeme a používame necitlivé informácie z vášho zariadenia na zlepšenie našich produktov a prispôsobenie reklám a iného obsahu na tejto lokalite. Môžete akceptovať všetky alebo niektoré z týchto operácií. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookie, partneroch a o tom, ako používame vaše informácie, ak chcete vidieť svoje možnosti alebo si pozrieť tieto operácie pre každého partnera, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov. Umožňujete

Vaším súhlasom s vyššie uvedenými účelmi tejto webovej stránke a jej partnerom taktiež povoľujete prevádzkovať nasledujúce spracovanie údajov: Párovanie a kombinovanie zdrojov offline dát, Prepojenie rôznych zariadení, Prijatie a použitie automaticky zasielaných špecifických vlastností zariadenia na identifikáciu, Technické doručenie (zobrazenie) reklamy alebo obsahu, a Zaistenie bezpečnosti, predchádzanie podvodom a odstraňovanie chýb.

Úvod /

GRIPTECH

INSV portfóliu ponúkaných produktov Vám predstavujeme kompletnú radu vážiacich systémov využívajúcich najmodernejšie technologické postupy. Mobilné vážiace systémy sú prenosné a variabilné zariadenia, umožňujúce váženie a zber dát priamo z vysokozdvižného vozíka. Vďaka montáži priamo do hydraulického okruhu vozíka a svojej kompaktnej veľkosti a presnosti sú vážiace systémy zariadenia, které vám ušetria čas inak stratený prekladaním tovaru. Systémy TC2000TC4000 sú založené na postupoch hydraulického merania objemu materiálu, dynamického určenia hmotnosti a vyváženom určení hmotnosti. Najvyššia rada systému naviac ponúka nielen váženie nákladu, ale aj laserové určenie jeho objemu.

V rámci našich služieb Vám ponúkame poradenstvo s výberom vážiaceho systému, montáž a servisné práce s ním spojené.


Pre bližšie informáce o produktoch výrobcu GRIPTECH a postúpení dopytu / objednávky kontaktujte nášho produktového manažéra:
Navštívte stránky výrobcu GRIPTECH