Úvod /

RÄDER-VOGEL

rader

RÄDER-VOGEL je nemeckým lídrom na trhu výroby kolies a koliesok. Spoločnosť bola založená v roku 1946. Centrála spoločnosti sa nachádza v meste Hamburg v Nemecku. Cieľom spoločnosti je ponúknuť svojim zákazníkom najlepšie služby s orientáciou na kvalitu, napriamo alebo prostredníctvom celosvetovej obchodnej siete svojich partnerov. V priebehu viac než 65 rokov inžinieri a technici tejto spoločnosti vyvinuli širokú škálu produktov určených pre oblasti: potrubné stavebníctvo, podzemné a tunelové stavebníctvo, drive technológie, heavy-duty preprava a v neposlednej rade aj pre oblasť týkajúcu sa manipulačného priemyslu. Čemat získal výhradné zastúpenie značky Räder-Vögel v roku 2006 a od tohto roku ponúka produkty tohto svetového výrobcu kolies a koliesok zahrňujúce kladky, obruče, kolesá a kolieska z patentovaných polyuretanových materiálov Vulkollan®, Pevopur®, Tractothan® a Pevodyn ® (predstavený v roku 2012) a ďalšie. Nosnosť nami ponúkaných výrobkov sa pohybuje od 10 do 20.000 kg.

V našej ponuke nájdete najpoužívanejšie produkty, teda viac než 3.000 položiek, s ktorých výberom Vám pomôže náš generátor koliesok. Ponúkame sortiment, ktorý je vhodný do klasických priestorov, a tiež do prostredia s vysokou prašnosťou, vlhkosťou, vysokým rozsahom teplôt či intenzívnymi vibráciami.

Pre bližšie informácie o produktoch výrobcu RÄDER-VOGEL a postúpenie dopytu / objednávky kontaktujte nášho produktového manažéra:


Jozef Król
mobil: +421 918 388 444
telefon: +421 43 430 25 63
e-mail: krol@cemat.sk


Navštívte stránky výrobcu RÄDER-VOGEL tu