Postupovať bez súhlasu → ×
Vitajte na webovej stránke Čemat!
× My a naši partneri umiestňujeme súbory cookie a zhromažďujeme a používame necitlivé informácie z vášho zariadenia na zlepšenie našich produktov a prispôsobenie reklám a iného obsahu na tejto lokalite. Môžete akceptovať všetky alebo niektoré z týchto operácií. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookie, partneroch a o tom, ako používame vaše informácie, ak chcete vidieť svoje možnosti alebo si pozrieť tieto operácie pre každého partnera, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov. Umožňujete

Vaším súhlasom s vyššie uvedenými účelmi tejto webovej stránke a jej partnerom taktiež povoľujete prevádzkovať nasledujúce spracovanie údajov: Párovanie a kombinovanie zdrojov offline dát, Prepojenie rôznych zariadení, Prijatie a použitie automaticky zasielaných špecifických vlastností zariadenia na identifikáciu, Technické doručenie (zobrazenie) reklamy alebo obsahu, a Zaistenie bezpečnosti, predchádzanie podvodom a odstraňovanie chýb.

Úvod /

RÄDER-VOGEL

rader

RÄDER-VOGEL je nemeckým lídrom na trhu výroby kolies a koliesok. Spoločnosť bola založená v roku 1946. Centrála spoločnosti sa nachádza v meste Hamburg v Nemecku. Cieľom spoločnosti je ponúknuť svojim zákazníkom najlepšie služby s orientáciou na kvalitu, napriamo alebo prostredníctvom celosvetovej obchodnej siete svojich partnerov. V priebehu viac než 65 rokov inžinieri a technici tejto spoločnosti vyvinuli širokú škálu produktov určených pre oblasti: potrubné stavebníctvo, podzemné a tunelové stavebníctvo, drive technológie, heavy-duty preprava a v neposlednej rade aj pre oblasť týkajúcu sa manipulačného priemyslu. Čemat získal výhradné zastúpenie značky Räder-Vögel v roku 2006 a od tohto roku ponúka produkty tohto svetového výrobcu kolies a koliesok zahrňujúce kladky, obruče, kolesá a kolieska z patentovaných polyuretanových materiálov Vulkollan®, Pevopur®, Tractothan® a Pevodyn ® (predstavený v roku 2012) a ďalšie. Nosnosť nami ponúkaných výrobkov sa pohybuje od 10 do 20.000 kg.

V našej ponuke nájdete najpoužívanejšie produkty, teda viac než 3.000 položiek, s ktorých výberom Vám pomôže náš generátor koliesok. Ponúkame sortiment, ktorý je vhodný do klasických priestorov, a tiež do prostredia s vysokou prašnosťou, vlhkosťou, vysokým rozsahom teplôt či intenzívnymi vibráciami.

Pre bližšie informácie o produktoch výrobcu RÄDER-VOGEL a postúpenie dopytu / objednávky kontaktujte nášho produktového manažéra:


Jozef Król
mobil: +421 918 388 444
telefon: +421 43 430 25 63
e-mail: krol@cemat.sk


Navštívte stránky výrobcu RÄDER-VOGEL tu