Úvod /

Bolzoni Auramo Meyer

ba


BOLZONI AURAMO GROUP
vznikla v roku 2001 spojením, kedy spoločnosť Bolzoni SpA, založená v Taliansku v roku 1945, získala spoločnosť Auramo OY založenú vo Fínsku v roku 1947. Centrála skupiny sa nachádza v meste Casoni di Podenzano v Taliansku. BOLZONI AURAMO GROUP je lídrom vo výrobe zdvíhacích plošín, vidlíc a príslušenstva pre vysokozdvižné vozíky. Spoločnosť disponuje výrobnými závodmi v Taliansku, Nemecku, Fínsku, Amerike a Číne a prostredníctvom svojej siete priamych pobočiek a nezávislých predajcov pokrýva všetky kontinenty. Vďaka tomu je schopná uspokojiť maximum požiadaviek celosvetového trhu. Výzvou budúcnosti tejto skupiny je ponúkať vysoko kvalitné produkty z oblasti manipulačnej techniky pri zaistenie optimálneho výkonu spoločne s dôrazom na bezpečnosť pri manipulácii s nákladom.

História spoločnosti MEYER sa viaže k roku 1953, kedy Hans. H.Meyer, zakladateľ spoločnosti zostrojil prvé zariadenie značky MEYER v garáži vlastných rodičov. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla a vlastný rad medzinárodných patentov. Dnes firma zamestnáva 145 zamestnancov a má niekoľko výrobných závodov. Sídlo organizácie je v Saltzgitteru v Nemecku, cez dcérske organizácie potom pôsobí vo Francúzsku, Švédsku aj Fínsku.
 

K spojeniu oboch značiek došlo v rámci zlúčenia v roku 2006, kedy Bolzoni Auramo Group pripojilo do svojho portfólia MEYER. Spojenie obe firmy obohatilo a prinieslo predovšetkým zmeny na manažérskej úrovni, v distribučnej sieti a vo flexibilite dodávok tovaru v rámci celej Európy i sveta. Obe firmy si však uchovávajú technologickú nezávislosť a špecializáciu v prípade konkrétnych aplikácií prídavných zariadení.

V našej ponuke nájdete kompletný rad produktov značky Bolzoni Auramo aj MEYER, či už sa jedná o sortiment určený pre všeobecnú manipuláciu alebo špecifické zariadenia napríklad pre manipuláciu s papierovými rolami, bielou technikou a iné.
 
V rámci našich služieb Vám ponúkame montáž a servis prídavných zariadení na mieste podľa Vašich požiadaviek alebo prémiovú službu predĺženia záruky prídavných zariadení, zakúpených v našej spoločnosti. Ponúkame tiež prenájom repasovaných prídavných zariadení a to aj tejto svetovej značky.
 
Pre bližšie informácie o produktoch výrobcu BOLZONI AURAMO a MEYER postúpenie dopytu / objednávky kontaktujte nášho produktového manažéra:
 
 
Navštívte stránky výrobcu BOLZONI AURAMO MEYER