Úvod /

CAMSOCAMSO je popredný, svetový špecialista v oblasti designu, výroby a distribúcie off-road pneumatík, kolies, gumových pásov, podvozkových systémov a doplnkov, under-the-hood plastových dielov a zostáv, motorových krytov a tiež tepelných a vzduchových systémov určených pre oblasti manipulačného priemyslu a ďalej stavebného, poľnohospodárskeho, powersport, automobilového a obranného priemyslu.

CAMSO je firma s preverenou pôsobnosťou. Na trhu s manipulačnou a stavebnou technikou pôsobí už od roku 1958. V roku 2010 vznikla fúziou spoločností Solideal a Camoplast spoločnosť zastrešujúca obe tieto firmy s dlhou tradíciou. V roku 2015 bol proces fúzie zavŕšený zmenou mena spoločnosti na CAMSO a výraznou zmenou korporátnej identity.


Centrála spoločnosti sa nachádza v meste Magog v Kanade. Snahou Camoplast Solideal je zlepšiť a skvalitniť mobilitu výrobnej činnosti na celom svete. Rozsiahla globálna sieť spolupracovníkov firmy zahŕňa takmer 8 000 špecializovaných odborníkov. Spoločnosť prevádzkuje moderné R & D centrá, má výrobné závody v Kanade, USA, Európe a Ázii a ďalej distribučné pobočky na všetkých kontinentoch.


V rámci nášho exkluzívneho zastúpenia Vám ponúkame produkty všetkých radov spoločnosti. Vďaka našej vzájomnej niekoľkoročnej spolupráci Vám na slovenskom trhu ponúkame v porovnaní s konkurenciou vysoko kvalitné produkty za najlepšie ceny.


Pneumatiky a pásy


V sortimente pneumatík a pásov sa predovšetkým jedná o superelastické pneumatiky (plné kolesá, plnogumové kola), vzdušnicové pneumatiky, plnogumové obruče určené pre vysokozdvižné vozíky a gumové pásy určené pre mini-bagre, šmykom riadené nakladače a poľnohospodárske stroje.
Pre bližšie informácie o produktoch výrobcu CAMSO a postúpenie dopytu / objednávky kontaktujte našich produktových manažérov:

 • Ing. Matej Hamza
  mobil: +421 918 600 777
  telefon: +421 43 430 25 63
   
 • Jozef Król
  mobil: +421 918 388 444
  telefon: +421 43 430 25 63
  e-mail: krol@cemat.sk

Navštívte stránky výrobcu CAMSO tu.