Postupovať bez súhlasu → ×
Vitajte na webovej stránke Čemat!
× My a naši partneri umiestňujeme súbory cookie a zhromažďujeme a používame necitlivé informácie z vášho zariadenia na zlepšenie našich produktov a prispôsobenie reklám a iného obsahu na tejto lokalite. Môžete akceptovať všetky alebo niektoré z týchto operácií. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookie, partneroch a o tom, ako používame vaše informácie, ak chcete vidieť svoje možnosti alebo si pozrieť tieto operácie pre každého partnera, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov. Umožňujete

Vaším súhlasom s vyššie uvedenými účelmi tejto webovej stránke a jej partnerom taktiež povoľujete prevádzkovať nasledujúce spracovanie údajov: Párovanie a kombinovanie zdrojov offline dát, Prepojenie rôznych zariadení, Prijatie a použitie automaticky zasielaných špecifických vlastností zariadenia na identifikáciu, Technické doručenie (zobrazenie) reklamy alebo obsahu, a Zaistenie bezpečnosti, predchádzanie podvodom a odstraňovanie chýb.

Úvod / Novinky / Značky Bolzoni Auramo a MEYER spoja svoje sily

Značky Bolzoni Auramo a MEYER spoja svoje sily

Od začiatku marca 2015 sa v rámci Českej republiky a na Slovensku spoja značky Bolzoni Auramo a MEYER. Od tohto dátumu sa distribútorom pre obe značky stáva Bohumínsky ČEMAT, popredný distribútor príslušenstva pre manipuláciu a stavebnú techniku v Českej republike a na Slovensku. ČEMAT využije na distribúciu skúsenosti a historickú sieť, ktorú už vybudoval v rámci práce s prídavnými zariadeniami Bolzoni Auramo. Využije svoje zázemie aj tím taktiež pre distribúciu nemeckej značky prídavných zariadení MEYER.
MEYER GmbH sa rozhodol využiť služby ČEMATu najmä kvôli podpore, ktorú spoločnosť ponúka zákazníkom v oblasti prídavných zariadení. Výhodou firmy je skúsený servisný tím a široká škála pridaných hodnôt, ktoré firma ponúka v oblasti služieb spojenými s údržbou a montážou prídavných zariadení. Firma ponúka vysoko kvalifikované poradenstvo pre optimálne logistické riešenia zákazníkom v oblasti manipulačného priemyslu. ČEMAT disponuje dobre vybavenými dielňami a vynikajúcim servisným zázemím, ktoré umožnia inštaláciu a úpravy výrobkov na mieru a podľa požiadaviek zákazníkov. Popri možnosti zakúpiť úplne nové prídavné zariadenia je pre zákazníkov k dispozícii tiež požičovňa prídavných zariadení zaisťujúca dlhodobé aj krátkodobé prenájmy prídavných zariadení. Súčasťou služieb ČEMATu je aj flotila montážnych automobilov, ktorá rieši požiadavky zákazníkov operatívne v teréne. Táto široká škála pridaných hodnôt a ponuka zo strany ČEMATu v Českej republike i na Slovensku je dôvodom, pre ktorý sa MEYER GmbH rozhodol spojiť s doterajším distribútorom značky Bolzoni.

"Veríme, že ČEMAT bude pre MEYER dlhodobo stabilný a silný partner na týchto dôležitých a ďalej rastúcich stredoeurópskych trhoch. Vážime si zákaznícky orientovaného a nad servisom uvažujúceho prístupu skúseného tímu ČEMATu v oboch krajinách. Sme presvedčení, že vďaka spojeniu našich síl budú zákazníci veľmi profitovať, "povedal Thomas Auringer, generálny riaditeľ spoločnosti Meyer GmbH.

"Pridanie značky Meyer do portfólia nami zastupovaných značiek významne prispeje k zvýšeniu už tak vysokej kvality ponúkanej našim zákazníkom. Teraz sme schopní ponúknuť našim zákazníkom nielen naše vlastné znalosti a skúsenosti, ale aj najvyššiu možnú kvalitu prídavných zariadení, ktoré obe značky BOLZONI Auramo aj MEYER ponúkajú," komentoval spojenie značiek Michal Džupin, generálny riaditeľ a konateľ ČEMAT v Českej republike.

"Naša už tak rozsiahla ponuka teraz pokrýva najširšie spektrum prídavných zariadení pre vysokozdvižné vozíky. Sme schopní uspokojiť logistiku všetkých priemyselných odvetví a ponúkame aj mnoho vysoko špecializovaných výrobkov pre nápojový priemysel, papiernictvo aj pre firmy z logistiky bieleho tovaru," doplnil Ján Martiniak, generálny riaditeľ a konateľ ČEMAT Slovensko.

Bolzoni Auramo a MEYER ponúka na svetovom trhu dlhodobo najširšiu škálu inovatívnych prídavných zariadení pre vysokozdvižné vozíky, zdvíhacie stoly a vidlice pre vysokozdvižné vozíky. Všetky svoje výrobky dodávajú prostredníctvom špecializovaných centier pre vývoj produktov a výrobných závodov v Taliansku, Fínsku a Nemecku. Tím ČEMAT bude pokračovať v rozširovaní obchodného prístupu s pridanou hodnotou pre všetkých svojich zákazníkov na Českom a Slovenskom trhu.
 
ČEMATautor: ČEMAT
zdroj: ČEMAT