Postupovať bez súhlasu → ×
Vitajte na webovej stránke Čemat!
× My a naši partneri umiestňujeme súbory cookie a zhromažďujeme a používame necitlivé informácie z vášho zariadenia na zlepšenie našich produktov a prispôsobenie reklám a iného obsahu na tejto lokalite. Môžete akceptovať všetky alebo niektoré z týchto operácií. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookie, partneroch a o tom, ako používame vaše informácie, ak chcete vidieť svoje možnosti alebo si pozrieť tieto operácie pre každého partnera, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov. Umožňujete

Vaším súhlasom s vyššie uvedenými účelmi tejto webovej stránke a jej partnerom taktiež povoľujete prevádzkovať nasledujúce spracovanie údajov: Párovanie a kombinovanie zdrojov offline dát, Prepojenie rôznych zariadení, Prijatie a použitie automaticky zasielaných špecifických vlastností zariadenia na identifikáciu, Technické doručenie (zobrazenie) reklamy alebo obsahu, a Zaistenie bezpečnosti, predchádzanie podvodom a odstraňovanie chýb.

Úvod / Akce a novinky

Akcie a novinky

«   1 2 3 4   »

ČEMAT NA STAVEBNEJ VÝSTAVE EXPO V BRNE!

novinky
26.05. 2023
Už po šiestykrát sa zúčastňujeme Stavebného veľtrhu v Brne! Ide o jedinečnú prehliadku svojho druhu, kde sú exponáty umiestnené priamo v prostredí kameňolomu pod holým nebom.

NOVÉ LOGO PO 25 ROKOCH

novinky
02.09. 2022
Spoločnosť ČEMAT, s.r.o., líder na slovenskom a českom trhu v predaji príslušenstva pre manipulačnú a stavebnú techniku, predstavila v júni nový firemný dizajn. Nová firemná identita zahŕňa najmä zmenu loga spoločnosti, ktoré sa zmenilo prvýkrát po 25 rokoch. Nové logo obsahuje aj informáciu o zmene vlastníka, ktorá sa uskutočnila koncom roka 2021 a teraz je ním francúzska skupina Michelin.

Máme nový E-SHOP - B2B partneri nakupujte online

novinky
01.02. 2021
www.cematshop.sk

Sklady sú otvorené! Sme neustále v prevádzke.

novinky
18.03. 2020
V reakcii na prebiehajúcu epidémiu sme prijali potrebné opatrenia a aj naďalej fungujeme.

NOVÉ PRODUKTY V MEIJER HANDLING SOLUTIONS

novinky
08.04. 2019
Novinky holandské firmy MEIJER.