Postupovať bez súhlasu → ×
Vitajte na webovej stránke Čemat!
× My a naši partneri umiestňujeme súbory cookie a zhromažďujeme a používame necitlivé informácie z vášho zariadenia na zlepšenie našich produktov a prispôsobenie reklám a iného obsahu na tejto lokalite. Môžete akceptovať všetky alebo niektoré z týchto operácií. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookie, partneroch a o tom, ako používame vaše informácie, ak chcete vidieť svoje možnosti alebo si pozrieť tieto operácie pre každého partnera, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov. Umožňujete

Vaším súhlasom s vyššie uvedenými účelmi tejto webovej stránke a jej partnerom taktiež povoľujete prevádzkovať nasledujúce spracovanie údajov: Párovanie a kombinovanie zdrojov offline dát, Prepojenie rôznych zariadení, Prijatie a použitie automaticky zasielaných špecifických vlastností zariadenia na identifikáciu, Technické doručenie (zobrazenie) reklamy alebo obsahu, a Zaistenie bezpečnosti, predchádzanie podvodom a odstraňovanie chýb.

Úvod / Akce a novinky

Akcie a novinky

«   1 2 3 4 5   »

PARKOVACIE PLOŠINY - ušetrite až 50 % parkovacej plochy

novinky
23.02. 2024
NOVINKA v našom sortimente - PARKOVACIE PLOŠINY

NÁKLADNÉ VÝŤAHY PRE VAŠU FIRMU

novinky
30.01. 2024
Rýchlo, bezpečne a spoľahlivo - uľahčite si manipuláciu s tovarom s našimi nákladnými výťahmi!

PALETOVACIE VOZÍKY ZA VÝHODNÚ CENU

novinky
02.01. 2024
NOVINKA v našom sortimente - PALETOVACIE VOZÍKY za výhodnú cenu!

Tipy pre optimalizáciu výkonu stavebných pneu v zime

novinky
29.12. 2023
Týmito jednoduchými krokmi môžu vodiči strojov pomôcť znížiť opotrebenie a zlepšiť životnosť svojich pneumatík. Pozrime sa na 4 rýchle tipy, ktoré odborníci odporúčajú robiť pred každou výmenou stroja.

Jesenná súťaž o darčeky s logom Michelin

novinky
31.10. 2023
Máte radi súťaže? Výborne, zapojte sa!