Úvod / Akce a novinky

Akcie a novinky

«   1 2 3 4 5   »

MOBILNÁ APLIKÁCIA BOLZONI

akce
08.06. 2015
Skupina Bolzoni - Auramo - Meyer (BAM) pripravila pre svojich zákazníkov a partnerov novú mobilnú aplikáciu. Jedná sa o praktickú aplikáciu špeciálne navrhnutú tak, aby podporila zákazníkov a partnerov pri rokovaniach a konzultáciách týkajúcich sa hydraulických prídavných zariadení.

JARNÁ PONUKA PNEUMATÍK SOLIDEAL

akce
22.04. 2015
Pripravte sa na jar s nami! Pozrite sa na našu akčnú ponuku pneumatík značky Solideal. Využite výhodných zliav aj dopravné zadarmo.

Značky Bolzoni Auramo a MEYER spoja svoje sily

novinky
03.03. 2015
Od začiatku marca 2015 sa v rámci Českej republiky a na Slovensku spoja značky Bolzoni Auramo a MEYER. Od tohto dátumu sa distribútorom pre obe značky stáva Bohumínsky ČEMAT, popredný distribútor príslušenstva pre manipuláciu a stavebnú techniku v Českej republike a na Slovensku. ČEMAT využije na distribúciu skúsenosti a historickú sieť, ktorú už vybudoval v rámci práce s prídavnými zariadeniami Bolzoni Auramo. Využije svoje zázemie aj tím taktiež pre distribúciu nemeckej značky prídavných zariadení MEYER.

ČEMAT OBOHATIL PORTFÓLIO O ZNAČKU KAB

novinky
24.11. 2014
ČEMAT, líder v dodávaní príslušenstva pre manipulačnú a stavebnú techniku v Českej republike i na Slovensku, ďalej rozširuje svoje portfólio. Novinkou v ponuke firmy sa stanú od decembra 2014 sedačky KAB. Od decembra tak ČEMAT rozširuje svoju ponuku o radu prémiových sedačiek najvyššej kvality.

ČEMAT SPOJIL SVOJE SILY S MICHELIN

novinky
13.11. 2014
ČEMAT, popredný distribútor príslušenstva pre manipulačnú a stavebnú techniku v Českej republike a na Slovensku, a francúzky koncern Michelin uzavreli zmluvu o spolupráci a zastúpení značky Michelin pre Českú a Slovenskú republiku. ČEMAT pokryje ponuku Michelin v segmente OTR pneumatík, pneumatík pre vysokozdvižné vozíky a niektorých stavebných pneumatík.