Postupovať bez súhlasu → ×
Vitajte na webovej stránke Čemat!
× My a naši partneri umiestňujeme súbory cookie a zhromažďujeme a používame necitlivé informácie z vášho zariadenia na zlepšenie našich produktov a prispôsobenie reklám a iného obsahu na tejto lokalite. Môžete akceptovať všetky alebo niektoré z týchto operácií. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookie, partneroch a o tom, ako používame vaše informácie, ak chcete vidieť svoje možnosti alebo si pozrieť tieto operácie pre každého partnera, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov. Umožňujete

Vaším súhlasom s vyššie uvedenými účelmi tejto webovej stránke a jej partnerom taktiež povoľujete prevádzkovať nasledujúce spracovanie údajov: Párovanie a kombinovanie zdrojov offline dát, Prepojenie rôznych zariadení, Prijatie a použitie automaticky zasielaných špecifických vlastností zariadenia na identifikáciu, Technické doručenie (zobrazenie) reklamy alebo obsahu, a Zaistenie bezpečnosti, predchádzanie podvodom a odstraňovanie chýb.

Úvod /

Magna Tyres

magna


MAGNA TYRES GROUP je holandským výrobcom priemyselných a OTR (Off-The-Road) pneumatík. Táto nezávislá spoločnosť pôsobí v oblasti výroby a obchodu svojich prémiových výrobkov viac než 30 rokov. Dosiahnuté skúsenosti vedú spoločnosť neustále k ďalšej expanzii v oblasti priemyselných radiálnych a OTR pneumatík. MAGNA TYRES GROUP bola založená v roku 1921. Centrála spoločnosti sa nachádza v meste Waalwijk v Holandsku. Spoločnosť je momentálne zastúpená v 70 krajinách sveta. Pneumatiky MAGNA TYRES jazdia na vysokozdvižných vozíkoch, kontajnerových manipulátoroch, stavebných či zemných strojoch. Pokiaľ si zakúpite zemný stroj značky Volvo, Terex či Liebherr, môžete sa stretnúť s týmito pneumatikami - bývajú montované už pri prvovýrobe.

V sortimente tejto značky Vám ponúkame all-steel radiálne pneumatiky v škále od E3 do E4 resp. L3 až L5 pre ťažké prevádzky. Výhodou týchto pneumatík je nielen kvalita porovnateľná s konkurenčnými prémiovými značkami, ale aj rýchla dostupnosť a nadštandardná päťročná záruka.


Pro bližšie informácie o produktoch výrobcu MAGNA TYRES a postúpení dopytu / objednávky kontaktujte nášho produktového manažéra:

 

  • Jozef Król
    mobil: +421 918 388 444
    telefon: +421 43 430 25 63
    e-mail: krol@cemat.skNavštívte stránky výrobcu MAGNA TYRES tu