Úvod /

Magna Tyres

magna


MAGNA TYRES GROUP je holandským výrobcom priemyselných a OTR (Off-The-Road) pneumatík. Táto nezávislá spoločnosť pôsobí v oblasti výroby a obchodu svojich prémiových výrobkov viac než 30 rokov. Dosiahnuté skúsenosti vedú spoločnosť neustále k ďalšej expanzii v oblasti priemyselných radiálnych a OTR pneumatík. MAGNA TYRES GROUP bola založená v roku 1921. Centrála spoločnosti sa nachádza v meste Waalwijk v Holandsku. Spoločnosť je momentálne zastúpená v 70 krajinách sveta. Pneumatiky MAGNA TYRES jazdia na vysokozdvižných vozíkoch, kontajnerových manipulátoroch, stavebných či zemných strojoch. Pokiaľ si zakúpite zemný stroj značky Volvo, Terex či Liebherr, môžete sa stretnúť s týmito pneumatikami - bývajú montované už pri prvovýrobe.

V sortimente tejto značky Vám ponúkame all-steel radiálne pneumatiky v škále od E3 do E4 resp. L3 až L5 pre ťažké prevádzky. Výhodou týchto pneumatík je nielen kvalita porovnateľná s konkurenčnými prémiovými značkami, ale aj rýchla dostupnosť a nadštandardná päťročná záruka.


Pro bližšie informácie o produktoch výrobcu MAGNA TYRES a postúpení dopytu / objednávky kontaktujte nášho produktového manažéra:

 

  • Jozef Król
    mobil: +421 918 388 444
    telefon: +421 43 430 25 63
    e-mail: krol@cemat.skNavštívte stránky výrobcu MAGNA TYRES tu