Postupovať bez súhlasu → ×
Vitajte na webovej stránke Čemat!
× My a naši partneri umiestňujeme súbory cookie a zhromažďujeme a používame necitlivé informácie z vášho zariadenia na zlepšenie našich produktov a prispôsobenie reklám a iného obsahu na tejto lokalite. Môžete akceptovať všetky alebo niektoré z týchto operácií. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookie, partneroch a o tom, ako používame vaše informácie, ak chcete vidieť svoje možnosti alebo si pozrieť tieto operácie pre každého partnera, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov. Umožňujete

Vaším súhlasom s vyššie uvedenými účelmi tejto webovej stránke a jej partnerom taktiež povoľujete prevádzkovať nasledujúce spracovanie údajov: Párovanie a kombinovanie zdrojov offline dát, Prepojenie rôznych zariadení, Prijatie a použitie automaticky zasielaných špecifických vlastností zariadenia na identifikáciu, Technické doručenie (zobrazenie) reklamy alebo obsahu, a Zaistenie bezpečnosti, predchádzanie podvodom a odstraňovanie chýb.

Úvod /

Katalógy produktov

Pripravili sme pre Vás nové katalógy produktov. Okrem aktualizovaných informácií o jednotlivom tovare v našej ponuke obsahujú mnoho obrázkov a často aj zaujímavých informácií.
Samozrejme sú naši predajcovia vždy pripravení doporučiť produkt na mieru Vašim potrebám, ochotne vysvetliť všetky pozitíva a negatíva pre Vašu prevádzku alebo predviesť ponúkaný tovar na mieste.
Preto je katalóg dobrým pomocníkom a sprievodcom po našom sortimente príslušenstva k manipulačnej a stavebnej technike a nami ponúkanými službami.

 

Príslušenstvo k manipulačnej a stavebnej technike
 

Kompletný prehľad sortimentu spoločnosti Čemat s.r.o., Slovenska republika
 

Katalóg pásov pre stavebné a zemné stroje spoločnosti Cemat, s.r.o., Slovenská republika
 

Katalóg prídavných zariadení v ponuke Čemat s.r.o., Slovenská republica
 

Brožúra predstavujúca teleskopické vidlice, manuálne výsuvné teleskopické vidlice a systém push and pull.
 

Brožúra ukazujúca špeciálne vidlice Rollerforks
 

Pneu EM OTE - Čemat.

Kola, kladyky, kolečka.