Postupovať bez súhlasu → ×
Vitajte na webovej stránke Čemat!
× My a naši partneri umiestňujeme súbory cookie a zhromažďujeme a používame necitlivé informácie z vášho zariadenia na zlepšenie našich produktov a prispôsobenie reklám a iného obsahu na tejto lokalite. Môžete akceptovať všetky alebo niektoré z týchto operácií. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookie, partneroch a o tom, ako používame vaše informácie, ak chcete vidieť svoje možnosti alebo si pozrieť tieto operácie pre každého partnera, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov. Umožňujete

Vaším súhlasom s vyššie uvedenými účelmi tejto webovej stránke a jej partnerom taktiež povoľujete prevádzkovať nasledujúce spracovanie údajov: Párovanie a kombinovanie zdrojov offline dát, Prepojenie rôznych zariadení, Prijatie a použitie automaticky zasielaných špecifických vlastností zariadenia na identifikáciu, Technické doručenie (zobrazenie) reklamy alebo obsahu, a Zaistenie bezpečnosti, predchádzanie podvodom a odstraňovanie chýb.

Úvod /

Soucy Track

 Skupina Soucy má viac, ako 40 rokov skúseností v gumárenskom priemysle. Samotnú divíziu Soucy track založil v roku 2005 farmár Gilles Soucy. Táto kanadská firma sa zameriava na pásové systémy a podvozky s pásovým riešením vhodným pre poľnohospodárstvo. Pásové podvozky Soucy Track sú vhodné pre traktory, kombajny alebo tiež napríklad žacie stroje. Cieľom Soucy track je udržiavať trvale výborné vzťahy s poľnohospodárskou komunitou na celom svete pri rešpektovaní zásad starostlivosti o životné prostredie. Výrobky firmy Soucy track pomáhajú predovšetkým v prípade neželaného zhutňovania pôdy, zlepšujú ale celkovo jazdné vlastnosti strojov a napomáhajú aj k obmedzeniu spotreby paliva, redukciu časových prestojov a v dlhodobom horizonte aj k zníženiu nutnosti veľkých finančných investícií do strojového vybavenia.


Pre bližšie informácie o produktoch výrobcu SEAT a postúpení dopytu / objednávky kontaktujte nášho produktového manažéra:
 

  • Jozef Król
    mobil: +421 918 388 444
    telefon: +421 43 430 25 63
    e-mail: krol@cemat.skNavštívte stránky výrobcu SOUCY: tu