Postupovať bez súhlasu → ×
Vitajte na webovej stránke Čemat!
× My a naši partneri umiestňujeme súbory cookie a zhromažďujeme a používame necitlivé informácie z vášho zariadenia na zlepšenie našich produktov a prispôsobenie reklám a iného obsahu na tejto lokalite. Môžete akceptovať všetky alebo niektoré z týchto operácií. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookie, partneroch a o tom, ako používame vaše informácie, ak chcete vidieť svoje možnosti alebo si pozrieť tieto operácie pre každého partnera, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov. Umožňujete

Vaším súhlasom s vyššie uvedenými účelmi tejto webovej stránke a jej partnerom taktiež povoľujete prevádzkovať nasledujúce spracovanie údajov: Párovanie a kombinovanie zdrojov offline dát, Prepojenie rôznych zariadení, Prijatie a použitie automaticky zasielaných špecifických vlastností zariadenia na identifikáciu, Technické doručenie (zobrazenie) reklamy alebo obsahu, a Zaistenie bezpečnosti, predchádzanie podvodom a odstraňovanie chýb.

Úvod /

Meijer Handling Solutions

mseMaijer Handling Solutions
 je popredná spoločnosť, ktorá vyrába a vyvíja unikátne logistické produkty. Firma bola založená v roku 1921. Centrála spoločnosti sa nachádza v meste St. Jacobiparochie v Holandsku. MSE – FORKS je zakladateľom a svetovým výrobcom teleskopických vidlíc určených pre vysokozdvižné vozíky, známe pod obchodným názvom KOOI-REACHFORKS®, ktoré spoločnosť preslávili v oblasti manipulačnej techniky. Cieľom všetkých výrobkov spoločnosti Meijer Handling Solutions je trvale uľahčovať manipulačné procesy v logistickej a dopravnej oblasti. Jedná sa napríklad o produkty používané na vysokozdvižných vozíkoch a mobilných manipulátoroch. Naša spoločnosť sa stala výhradným distribútorom produktov tejto spoločnosti v roku 2012. Ponúkame Vám komplexné výrobné rady TELESCOPICFORKS® a ROLLERFORKS® na českom a slovenskom trhu, samozrejme s kompletnou technickou podporou a servisom.

Pre bližšie informácie o produktoch firmy Meijer Handling Solutions a postúpení dopytu / objednávky kontaktujte nášho produktového manažéra:
 

Pavol Mizera
Mobil: + 421 917-963 503Navštívte stránky výrobcu Meijer Handling Solutions