Úvod / Akce / MSE Forks sa mení na Meijer Handling Solutions

MSE Forks sa mení na Meijer Handling Solutions

Na začiatku februára oznámila spoločnosť MSE Forks, že dochádza k zmene loga a názvu spoločnosti. Z MSE Forks je teraz Meijer Handling Solutions.
Podľa vyjadrenia zástupcov Meijer Handling Solution vystihuje nový názov ďaleko lepšie to, čo spoločnosť robí. Meijer Handling Solution známy svojimi unikátnymi riešeniami v oblasti bezpaletovej manipulácie a špeciálnych situácií v logistike tak reflektuje vývoj akým si spoločnosť prešla za posledných niekoľko rokov. Nový názov na rozdiel od názvu starého zastrešuje celkové riešenia v oblasti manipulačnej techniky, ktoré Meijer v rámci svojho sortimentu ponúka a neobmedzuje vnímanie spoločnosti len na jeden špecifický produkt. Súčasťou zmeny mena spoločnosti je aj zmena loga, ktoré zachytáva nový názov v kaligrafickej podobe. Názov firmy je pevnou súčasťou nového loga.

V rámci pôsobenia Meijer Handling Solutions na českom a slovenskom trhu nedochádza okrem oznámenia nového loga a mena k žiadnym ďalším zásadným zmenám. Aj naďalej zostáva spoločnosť vo výhradnom zastúpení ČEMAT, popredného distribútora príslušenstva k manipulačnej a stavebnej technike v Českej republike aj na Slovensku. ČEMAT bude aj naďalej ponúkať teleskopické vidlice určené pre vysokozdvižné vozíky, známe pod obchodným názvom KOOI-REACHFORKS®, rovnako ako komplexné výrobné rady TELESCOPICFORKS® a ROLLERFORKS® na českom a slovenskom trhu, samozrejme so všetkou technickou podporou a servisom.

autor: ČEMAT
zdroj: ČEMAT, Meijer Handling Solutions