Postupovať bez súhlasu → ×
Vitajte na webovej stránke Čemat!
× My a naši partneri umiestňujeme súbory cookie a zhromažďujeme a používame necitlivé informácie z vášho zariadenia na zlepšenie našich produktov a prispôsobenie reklám a iného obsahu na tejto lokalite. Môžete akceptovať všetky alebo niektoré z týchto operácií. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookie, partneroch a o tom, ako používame vaše informácie, ak chcete vidieť svoje možnosti alebo si pozrieť tieto operácie pre každého partnera, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov. Umožňujete

Vaším súhlasom s vyššie uvedenými účelmi tejto webovej stránke a jej partnerom taktiež povoľujete prevádzkovať nasledujúce spracovanie údajov: Párovanie a kombinovanie zdrojov offline dát, Prepojenie rôznych zariadení, Prijatie a použitie automaticky zasielaných špecifických vlastností zariadenia na identifikáciu, Technické doručenie (zobrazenie) reklamy alebo obsahu, a Zaistenie bezpečnosti, predchádzanie podvodom a odstraňovanie chýb.

Úvod / Akce / MSE Forks sa mení na Meijer Handling Solutions

MSE Forks sa mení na Meijer Handling Solutions

Na začiatku februára oznámila spoločnosť MSE Forks, že dochádza k zmene loga a názvu spoločnosti. Z MSE Forks je teraz Meijer Handling Solutions.
Podľa vyjadrenia zástupcov Meijer Handling Solution vystihuje nový názov ďaleko lepšie to, čo spoločnosť robí. Meijer Handling Solution známy svojimi unikátnymi riešeniami v oblasti bezpaletovej manipulácie a špeciálnych situácií v logistike tak reflektuje vývoj akým si spoločnosť prešla za posledných niekoľko rokov. Nový názov na rozdiel od názvu starého zastrešuje celkové riešenia v oblasti manipulačnej techniky, ktoré Meijer v rámci svojho sortimentu ponúka a neobmedzuje vnímanie spoločnosti len na jeden špecifický produkt. Súčasťou zmeny mena spoločnosti je aj zmena loga, ktoré zachytáva nový názov v kaligrafickej podobe. Názov firmy je pevnou súčasťou nového loga.

V rámci pôsobenia Meijer Handling Solutions na českom a slovenskom trhu nedochádza okrem oznámenia nového loga a mena k žiadnym ďalším zásadným zmenám. Aj naďalej zostáva spoločnosť vo výhradnom zastúpení ČEMAT, popredného distribútora príslušenstva k manipulačnej a stavebnej technike v Českej republike aj na Slovensku. ČEMAT bude aj naďalej ponúkať teleskopické vidlice určené pre vysokozdvižné vozíky, známe pod obchodným názvom KOOI-REACHFORKS®, rovnako ako komplexné výrobné rady TELESCOPICFORKS® a ROLLERFORKS® na českom a slovenskom trhu, samozrejme so všetkou technickou podporou a servisom.

autor: ČEMAT
zdroj: ČEMAT, Meijer Handling Solutions