Postupovať bez súhlasu → ×
Vitajte na webovej stránke Čemat!
× My a naši partneri umiestňujeme súbory cookie a zhromažďujeme a používame necitlivé informácie z vášho zariadenia na zlepšenie našich produktov a prispôsobenie reklám a iného obsahu na tejto lokalite. Môžete akceptovať všetky alebo niektoré z týchto operácií. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookie, partneroch a o tom, ako používame vaše informácie, ak chcete vidieť svoje možnosti alebo si pozrieť tieto operácie pre každého partnera, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov. Umožňujete

Vaším súhlasom s vyššie uvedenými účelmi tejto webovej stránke a jej partnerom taktiež povoľujete prevádzkovať nasledujúce spracovanie údajov: Párovanie a kombinovanie zdrojov offline dát, Prepojenie rôznych zariadení, Prijatie a použitie automaticky zasielaných špecifických vlastností zariadenia na identifikáciu, Technické doručenie (zobrazenie) reklamy alebo obsahu, a Zaistenie bezpečnosti, predchádzanie podvodom a odstraňovanie chýb.

Úvod /

KAB Seating Ltd.
KAB Seating Ltd.
Je britská firma, ktorá sa špecializuje na stoličky a sedačky určené pre povolania, kde je správne sedenie mimoriadne dôležité. KAB Seating Ltd. má širokú distribučnú sieť. Svoje pobočky má firma vo Švédsku, Belgicku, Austrálii a Severnej Amerike a vo Francúzsku. Centrálny závod firmy v Anglicku zamestnáva viac ako 350 ľudí a má rozlohu 21.000 m2. Cieľom je poskytnúť zákazníkom úplné pohodlie a riešenia pre väčšinu typov problémov sedenie.

Sedačky firmy KAB nájdeme v poľnohospodárskych a lesníckych strojoch aj v ťažkej technike. Vo svojom portfóliu má firma špecializované sedadlá pre jednotlivé priemyselné odvetvia. Nájdeme v ňom ucelenú radu sedačiek pre lesníctvo, poľnohospodárstvo, logistický priemysel, stavebníctvo alebo tiež banský priemysel.
 
Výrobky KAB Seating sú vyvážané do celého sveta a sú dodávané do prvovýroby mnohých významných výrobcov. Sedačky značky KAB sú dodávané do prvovýroby takých firiem ako je Volvo alebo Liebherr.
 
Všetky sedačky KAB sú odpružené a vďaka svojej konštrukcii ponúka maximálnu ochranu obsluhy stroja proti vibráciám. Testy v laboratóriu potvrdili, že sedačky KAB ponúka až 70% elimináciu vibrácií vznikajúcich činnosťou stroja. Popri eliminácií vibrácií ponúkajú sedačky tiež celý rad funkcií priamo súvisiacich s komfortom pri riadení a bezpečnosti prevádzky. Samozrejmosťou je možnosť ovplyvniť sklon chrbtovej opierky a výšku sedačky. Sedačky ponúkajú vynikajúcu oporu bedier a sú anatomicky tvarované tak, aby zabezpečili pohodlie vodiča pri dodržaní ergonómie správneho sedenia.


Jozef Król
mobil: +421 918 388 444
telefon: +421 43 430 25 63
e-mail: krol@cemat.sk