Úvod / Akce / NOVINKY CAMSO 2016

NOVINKY CAMSO 2016

Spoločnosť CAMSO, predtým Camoplast Solideal, pripravuje pre rok 2016 nové pneumatiky na šmykom riadené nakladače rady premium Solideal SKS. Pneumatiky sú rozdelené podľa prostredia, v ktorom šmykom riadené nakladače jazdia. ČEMAT novinky zaradí do svojho sortimentu od januára 2016.
 
V prvom rade noviniek je pneumatika s názvom SKS 732.
Táto pneumatika je určená na mäkšie povrchy a do terénu. Dezén pneumatiky má zakrivený a zúžený dizajn, zaručuje optimálnu trakciu a jazdnú stopu. Pneumatika nekĺže a drží smer. SKS 732 je prvou pneumatikou s patentovanou pätkou novej generácie Impact Guard®. Tá prináša doteraz nevidenú ochranu ráfika aj bočnice pneumatiky. Podľa výsledkov testu robených výrobcom sa SKS 732 môže pochváliť ešte vyššou životnosťou než konkurenčné prémiové pneumatiky so šípovým dezénom R4.


Zaujala vás pneumatika? Dopytujte sa nás tu: SKS 732

Druhou z noviniek v sortimente pneumatík na šmykom riadené nakladače je Solideal SKS 775. Táto prémiová L5 pneumatika je určená na zmiešané a tvrdé povrchy. Je vhodná na povrchy typu štrk a chodníková dlažba. Pneumatika zvláda vysokú záťaž a je najlepšou voľbou pre náročné práce. Maximálna životnosť pneumatiky zaisťuje jej masívny 50/32 dezén, ktorý spolu s prémiovou gumenou zmesou použitou pri výrobe, zaisťuje maximálnu životnosť pneumatiky a jej odolnosť proti vonkajším vplyvom. Tiež pneumatika SKS 775 využíva všetky výhody patentovanej pätky Impact Guard ®.


Zaujala Vás naša ponuka? Dopytujte pneumatiku tu: SKS 775

Ďalší z nových pneumatík je odpružené Superelastické koleso793s určené pre prácu na zmiešaných a tvrdých povrchoch. Koleso je maximálne odolné voči defektom má nový moderný dizajn a vylepšený viacúčelový pretiahnutý dezén, ktorý chráni kolesá pred poškodením a zlepšuje kvalitu jazdy. Výhodou použitia superelastických kolies na šmykom riadené nakladače je to, že ráfiky je treba zaobstarať len raz. Ďalej už používateľ mení iba kolesá. Aj tieto nové kolesá výrobca testoval a výsledky takýchto testov hovoria, že tieto kolesá majú o 40% vyššiu životnosť behúňa ako konkurenčné pneumatiky rovnakého typu.

 
Je pre vás Superelastické koleso zaujímavé? Chcete vedieť viac? Opýtajte sa nás tu: SKS 793S

 
Ďalšou novinkou pre rok 2016 sú pneumatiky 
BHL 753, ktoré sú určené pre rýpadlo-nakladače (traktorbagre) a ich názov nahrádza pôvodne používanú skratku BHZ. Pneumatiky BHL 753 ponúka dlhú životnosť a odolnosť v kombinácii s pohodlím strojníka. BHL 753 boli navrhnuté tak, aby čo najviac tlmili vibrácie prenášané do kabíny. Pneumatiky majú tiež dobrú trakciu. Pravidelnému zjazdeniu napomáha úplne plochý, unikátne nesúmerný dezén a nesmerová vzorka dezénu s hlbokými a úzkymi drážkami slúži proti prepichnutiu.

Nie ste si istí, či by vám BHL 753 vyhovovala? Opýtajte sa nás tu: BHL 753Novinkou pre rok 2016 je taktiež Solideal WEX, pneumatika strednej triedy pre osemkolesové bagre,
vhodná tiež pre kolesové rýpadlá a iné menšie stroje. Zdokonalená ochrana bočníc vylepšuje stabilitu a odolnosť proti prierazom a prepichom. Životnosť pneumatiky je predĺžená vďaka robustnej kostre. Hlboký dezén spolu s vylepšenou gumovou zmesou ponúka vynikajúcu trakciu v mimocestných aplikáciách.


Chcete sa o pneumatike Wex dozvedieť viac? Pozrite sa tu: Wex

Posledná z noviniek pre rok 2016 je výkonná a veľmi odolná pneumatika TM R4, ktorá ponúka unikátny schodovitý dezén typu "Hauler". Je výbornou voľbou pre kompaktné kolesové nakladače a teleskopické nakladače. Pneumatika je vysokoplátnová a jej mimoriadna odolnosť jej predurčuje na využitie aj do tých najnáročnejších off-road aplikácií pri bezkonkurenčné výdrži a skvelé trakciu. Vylepšený behúň a kónický dezén bočnej strany zaisťujú stabilnú jazdu v náročnom teréne.


Zaujíma Vás viac pneumatika TM R4? Spýtajte sa tu: TM R4


autor: ČEMAT
zdroj: ČEMAT