Postupovať bez súhlasu → ×
Vitajte na webovej stránke Čemat!
× My a naši partneri umiestňujeme súbory cookie a zhromažďujeme a používame necitlivé informácie z vášho zariadenia na zlepšenie našich produktov a prispôsobenie reklám a iného obsahu na tejto lokalite. Môžete akceptovať všetky alebo niektoré z týchto operácií. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookie, partneroch a o tom, ako používame vaše informácie, ak chcete vidieť svoje možnosti alebo si pozrieť tieto operácie pre každého partnera, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov. Umožňujete

Vaším súhlasom s vyššie uvedenými účelmi tejto webovej stránke a jej partnerom taktiež povoľujete prevádzkovať nasledujúce spracovanie údajov: Párovanie a kombinovanie zdrojov offline dát, Prepojenie rôznych zariadení, Prijatie a použitie automaticky zasielaných špecifických vlastností zariadenia na identifikáciu, Technické doručenie (zobrazenie) reklamy alebo obsahu, a Zaistenie bezpečnosti, predchádzanie podvodom a odstraňovanie chýb.

Úvod / Akce / CAMOPLAST SOLIDEAL SA MENÍ NA CAMSO

CAMOPLAST SOLIDEAL SA MENÍ NA CAMSO

Spoločnosť Camoplast Solideal, globálny líder vo výrobe príslušenstva pre manipulačnú a stavebnú techniku, urobila ďalší krok na ceste k spojeniu značiek Camoplast a Solideal. Od začiatku júla 2015 bude spoločnosť naďalej vystupovať pod spoločným názvom CAMSO. V súvislosti so zmenou mena spoločnosti dochádza aj k zmene firemného dizajnu. Spoločnosť tak dáva najavo, že proces zlučovania značiek Camoplast a Solideal, ktorý odštartovala fúzia oboch firiem v roku 2010, urobila ďalší významný krok.
Zmena spoločnosti pod jednotnou značku CAMSO so sebou nenesie zmeny v zastúpení pre český a slovenský trh. Spoločnosť CAMSO zostáva aj naďalej výhradne zastupovaná pre obe krajiny spoločnosťou ČEMAT.Pre veľký náhľad videa s titulkami, kliknite priamo na nápis youtube v okienku videa alebo použite tento odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=kf-otJeQj-M
 
Zmena spoločnosti na CAMSO nebude náhla, proces zavádzania novej identity oboch značiek bude prebiehať postupne. Ako prvé dôjde k úpravám webu spoločnosti, k zmene loga, nasledovať budú tiež tlačené propagačné materiály. Ďalšie zmeny potom budú realizované do konca roka 2015, kedy bude postupne dochádzať aj k off-line zmenám v komunikácii značky. A rokom 2015 zmeny nekončia. Vzhľadom ku globálnemu pôsobeniu CAMSO je všetko rozplánované na oveľa dlhší časový úsek. Zákazníci sa tak budú nielen v Čechách a na Slovensku, ale celosvetovo ešte chvíľu stretávať súbežne s označením CAMSO aj oboma predchádzajúcimi etablovanými názvami.