Úvod / Akce / CAMOPLAST SOLIDEAL SA MENÍ NA CAMSO

CAMOPLAST SOLIDEAL SA MENÍ NA CAMSO

Spoločnosť Camoplast Solideal, globálny líder vo výrobe príslušenstva pre manipulačnú a stavebnú techniku, urobila ďalší krok na ceste k spojeniu značiek Camoplast a Solideal. Od začiatku júla 2015 bude spoločnosť naďalej vystupovať pod spoločným názvom CAMSO. V súvislosti so zmenou mena spoločnosti dochádza aj k zmene firemného dizajnu. Spoločnosť tak dáva najavo, že proces zlučovania značiek Camoplast a Solideal, ktorý odštartovala fúzia oboch firiem v roku 2010, urobila ďalší významný krok.
Zmena spoločnosti pod jednotnou značku CAMSO so sebou nenesie zmeny v zastúpení pre český a slovenský trh. Spoločnosť CAMSO zostáva aj naďalej výhradne zastupovaná pre obe krajiny spoločnosťou ČEMAT.Pre veľký náhľad videa s titulkami, kliknite priamo na nápis youtube v okienku videa alebo použite tento odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=kf-otJeQj-M
 
Zmena spoločnosti na CAMSO nebude náhla, proces zavádzania novej identity oboch značiek bude prebiehať postupne. Ako prvé dôjde k úpravám webu spoločnosti, k zmene loga, nasledovať budú tiež tlačené propagačné materiály. Ďalšie zmeny potom budú realizované do konca roka 2015, kedy bude postupne dochádzať aj k off-line zmenám v komunikácii značky. A rokom 2015 zmeny nekončia. Vzhľadom ku globálnemu pôsobeniu CAMSO je všetko rozplánované na oveľa dlhší časový úsek. Zákazníci sa tak budú nielen v Čechách a na Slovensku, ale celosvetovo ešte chvíľu stretávať súbežne s označením CAMSO aj oboma predchádzajúcimi etablovanými názvami.