Postupovať bez súhlasu → ×
Vitajte na webovej stránke Čemat!
× My a naši partneri umiestňujeme súbory cookie a zhromažďujeme a používame necitlivé informácie z vášho zariadenia na zlepšenie našich produktov a prispôsobenie reklám a iného obsahu na tejto lokalite. Môžete akceptovať všetky alebo niektoré z týchto operácií. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookie, partneroch a o tom, ako používame vaše informácie, ak chcete vidieť svoje možnosti alebo si pozrieť tieto operácie pre každého partnera, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov. Umožňujete

Vaším súhlasom s vyššie uvedenými účelmi tejto webovej stránke a jej partnerom taktiež povoľujete prevádzkovať nasledujúce spracovanie údajov: Párovanie a kombinovanie zdrojov offline dát, Prepojenie rôznych zariadení, Prijatie a použitie automaticky zasielaných špecifických vlastností zariadenia na identifikáciu, Technické doručenie (zobrazenie) reklamy alebo obsahu, a Zaistenie bezpečnosti, predchádzanie podvodom a odstraňovanie chýb.

Úvod /

Marangoni

marangoni


Skupina MARANGONI je výrobcom pneumatík, ktorý pôsobí na svetových trhoch viac než 60 rokov. Skupina bola založená v roku 1945 v Taliansku. Centrála spoločnosti sa nachádza v meste Rovereto. MARANGONI je spoločnosť, ktorá prijala komplexný prístup k podnikaniu v oblasti pneumatík. Produkty spoločnosti sú distribuované na päť kontinentov a spoločnosť je globálne uznávaná nielen ako svetový výrobca, ale aj pre svoje vynikajúce know-how a špičkové technologické riešenie produktov, ktoré dodáva. Uznávanými hodnotami spoločnosti MARANGONI sú inovácie, technológia a ekológia, ktoré spoločnosť trvale podporuje vo všetkých sférach svojho pôsobenia. Výrobky spoločnosti sú predávané, okrem priamej distribučnej siete v Taliansku, prostredníctvom pobočiek a distribútorov v mnohých krajinách po celom svete.
V portfóliu pneumatík pre vysokozdvižné vozíky značky MARANGONI Vám ponúkame: superelastické kolesá, a to plné kolesá, celogumové bandáže, a to vo všetkých štandardných rozmeroch a typoch. Ponúkame Vám koleso Marangoni FORZA®, Marangoni Eltor 5® (E5), Marangoni Eltor 3® (E3), ako v prevedení quick tak aj nešpiniacu alebo antistatickú verziu. Všetky superelastické kolesá sú vyrábané modernou 3 – vrstvovou technológiou, ktorá má odolný behúň, superelastické jadro a vnútornú časť, ktorá je spevnená oceľovými kordmi zamedzujúcimi prekĺznutiu na ráfiku.


Pre bližšie informácie o produktoch výrobcu MARANGONI a postúpení dopytu / objednávky kontaktujte nášho produktového manažéra:
 

  • Ing. Matej Hamza
    mobil: +421 918 600 777
    telefon: +421 43 430 25 63
    e-mail: gumy@cemat.skNavštívte stránky výrobcu MARANGONI tu