Úvod /

Marangoni

marangoni


Skupina MARANGONI je výrobcom pneumatík, ktorý pôsobí na svetových trhoch viac než 60 rokov. Skupina bola založená v roku 1945 v Taliansku. Centrála spoločnosti sa nachádza v meste Rovereto. MARANGONI je spoločnosť, ktorá prijala komplexný prístup k podnikaniu v oblasti pneumatík. Produkty spoločnosti sú distribuované na päť kontinentov a spoločnosť je globálne uznávaná nielen ako svetový výrobca, ale aj pre svoje vynikajúce know-how a špičkové technologické riešenie produktov, ktoré dodáva. Uznávanými hodnotami spoločnosti MARANGONI sú inovácie, technológia a ekológia, ktoré spoločnosť trvale podporuje vo všetkých sférach svojho pôsobenia. Výrobky spoločnosti sú predávané, okrem priamej distribučnej siete v Taliansku, prostredníctvom pobočiek a distribútorov v mnohých krajinách po celom svete.
V portfóliu pneumatík pre vysokozdvižné vozíky značky MARANGONI Vám ponúkame: superelastické kolesá, a to plné kolesá, celogumové bandáže, a to vo všetkých štandardných rozmeroch a typoch. Ponúkame Vám koleso Marangoni FORZA®, Marangoni Eltor 5® (E5), Marangoni Eltor 3® (E3), ako v prevedení quick tak aj nešpiniacu alebo antistatickú verziu. Všetky superelastické kolesá sú vyrábané modernou 3 – vrstvovou technológiou, ktorá má odolný behúň, superelastické jadro a vnútornú časť, ktorá je spevnená oceľovými kordmi zamedzujúcimi prekĺznutiu na ráfiku.


Pre bližšie informácie o produktoch výrobcu MARANGONI a postúpení dopytu / objednávky kontaktujte nášho produktového manažéra:
 

  • Ing. Matej Hamza
    mobil: +421 918 600 777
    telefon: +421 43 430 25 63
    e-mail: gumy@cemat.skNavštívte stránky výrobcu MARANGONI tu