Úvod / Akce a novinky

Akcie a novinky

«   1 2 3 4 5   »

ELTOR EVO - v znamení rEVOlúcie

novinky
04.05. 2016
Novinka v sortimente superelastických kolies vylepšená prakticky vo všetkých smeroch. Úplne nové a unikátne koleso, ktoré zaistí vášmu vozíku tie najlepšie jazdné vlastnosti. Osvedčený výrobca kolies, talianska značka Marangoni, inovatívny dizajn a vynikajúce jazdné vlastnosti - to je EVO. Vyskúšajte aj vy túto novinku!

MSE Forks sa mení na Meijer Handling Solutions

akce
18.02. 2016
Na začiatku februára oznámila spoločnosť MSE Forks, že dochádza k zmene loga a názvu spoločnosti. Z MSE Forks je teraz Meijer Handling Solutions.

ČEMAT a Soucy Track sa spojili

akce
15.02. 2016
Na slovenský trh prichádza nový produkt aj nová značka v oblasti poľnohospodárskej mechanizácie. ČEMAT spojil svoje sily s výrobcom pásových podvozkov Soucy Track.

NOVINKY CAMSO 2016

akce
11.01. 2016
Spoločnosť CAMSO, predtým Camoplast Solideal, pripravuje pre rok 2016 nové pneumatiky na šmykom riadené nakladače rady premium Solideal SKS. Pneumatiky sú rozdelené podľa prostredia, v ktorom šmykom riadené nakladače jazdia. ČEMAT novinky zaradí do svojho sortimentu od januára 2016.

CAMOPLAST SOLIDEAL SA MENÍ NA CAMSO

akce
07.07. 2015
Spoločnosť Camoplast Solideal, globálny líder vo výrobe príslušenstva pre manipulačnú a stavebnú techniku, urobila ďalší krok na ceste k spojeniu značiek Camoplast a Solideal. Od začiatku júla 2015 bude spoločnosť naďalej vystupovať pod spoločným názvom CAMSO. V súvislosti so zmenou mena spoločnosti dochádza aj k zmene firemného dizajnu. Spoločnosť tak dáva najavo, že proces zlučovania značiek Camoplast a Solideal, ktorý odštartovala fúzia oboch firiem v roku 2010, urobila ďalší významný krok.