Postupovať bez súhlasu → ×
Vitajte na webovej stránke Čemat!
× My a naši partneri umiestňujeme súbory cookie a zhromažďujeme a používame necitlivé informácie z vášho zariadenia na zlepšenie našich produktov a prispôsobenie reklám a iného obsahu na tejto lokalite. Môžete akceptovať všetky alebo niektoré z týchto operácií. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookie, partneroch a o tom, ako používame vaše informácie, ak chcete vidieť svoje možnosti alebo si pozrieť tieto operácie pre každého partnera, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov. Umožňujete

Vaším súhlasom s vyššie uvedenými účelmi tejto webovej stránke a jej partnerom taktiež povoľujete prevádzkovať nasledujúce spracovanie údajov: Párovanie a kombinovanie zdrojov offline dát, Prepojenie rôznych zariadení, Prijatie a použitie automaticky zasielaných špecifických vlastností zariadenia na identifikáciu, Technické doručenie (zobrazenie) reklamy alebo obsahu, a Zaistenie bezpečnosti, predchádzanie podvodom a odstraňovanie chýb.

Úvod / Novinky / ELTOR EVO - v znamení rEVOlúcie

ELTOR EVO - v znamení rEVOlúcie

Novinka v sortimente superelastických kolies vylepšená prakticky vo všetkých smeroch. Úplne nové a unikátne koleso, ktoré zaistí vášmu vozíku tie najlepšie jazdné vlastnosti. Osvedčený výrobca kolies, talianska značka Marangoni, inovatívny dizajn a vynikajúce jazdné vlastnosti - to je EVO. Vyskúšajte aj vy túto novinku!
   • Vylepšená prakticky vo všetkých parametroch ovplyvňujúcich výkon a produktivitu
  • Nižší valivý odpor a zníženie spotreby
  • O 15% znížená produkcia vnútorného tepla
  • V porovnaní s podobnými kolesami danej triedy má vyššiu vrstvu ku zjazdeniu a tým výrazne vyššiu životnosť, v rade až o 10%
  • Vyrobená zo špeciálne odolnej gumovej zmesi
  • Hustejší dezén s novou štruktúrou podporujúci jazdné vlastnosti a najmä trakciu
  • K dispozícii štandardná verzia, tiež v nešpiniacej verzii a vo verzii quickPre viac informácií kontaktujte našich obchodných zástupcov alebo choďte na stránku produktu tu, kde ho môžete priamo dopytovať.