Postupovať bez súhlasu → ×
Vitajte na webovej stránke Čemat!
× My a naši partneri umiestňujeme súbory cookie a zhromažďujeme a používame necitlivé informácie z vášho zariadenia na zlepšenie našich produktov a prispôsobenie reklám a iného obsahu na tejto lokalite. Môžete akceptovať všetky alebo niektoré z týchto operácií. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookie, partneroch a o tom, ako používame vaše informácie, ak chcete vidieť svoje možnosti alebo si pozrieť tieto operácie pre každého partnera, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov. Umožňujete

Vaším súhlasom s vyššie uvedenými účelmi tejto webovej stránke a jej partnerom taktiež povoľujete prevádzkovať nasledujúce spracovanie údajov: Párovanie a kombinovanie zdrojov offline dát, Prepojenie rôznych zariadení, Prijatie a použitie automaticky zasielaných špecifických vlastností zariadenia na identifikáciu, Technické doručenie (zobrazenie) reklamy alebo obsahu, a Zaistenie bezpečnosti, predchádzanie podvodom a odstraňovanie chýb.

Úvod / Novinky / NÁKLADNÉ VÝŤAHY PRE VAŠU FIRMU

NÁKLADNÉ VÝŤAHY PRE VAŠU FIRMU

Rýchlo, bezpečne a spoľahlivo - uľahčite si manipuláciu s tovarom s našimi nákladnými výťahmi!

Spoločnosť ČEMAT vám ponúka nákladné výťahy určené na prepravu tovaru. Naše výťahy nepotrebujú priehlbeň a preto sú ľahko montovateľné do priestorov bez potreby stavebných úprav. 

Pre viac informácií kontaktujte nášho produktového manažéra:

Mgr. Martin Hujčák
Tel.: +421 43-430 25 63

Mobil: +421 905 198 013

E-mail: hujcak@cemat.sk