Postupovať bez súhlasu → ×
Vitajte na webovej stránke Čemat!
× My a naši partneri umiestňujeme súbory cookie a zhromažďujeme a používame necitlivé informácie z vášho zariadenia na zlepšenie našich produktov a prispôsobenie reklám a iného obsahu na tejto lokalite. Môžete akceptovať všetky alebo niektoré z týchto operácií. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookie, partneroch a o tom, ako používame vaše informácie, ak chcete vidieť svoje možnosti alebo si pozrieť tieto operácie pre každého partnera, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov. Umožňujete

Vaším súhlasom s vyššie uvedenými účelmi tejto webovej stránke a jej partnerom taktiež povoľujete prevádzkovať nasledujúce spracovanie údajov: Párovanie a kombinovanie zdrojov offline dát, Prepojenie rôznych zariadení, Prijatie a použitie automaticky zasielaných špecifických vlastností zariadenia na identifikáciu, Technické doručenie (zobrazenie) reklamy alebo obsahu, a Zaistenie bezpečnosti, predchádzanie podvodom a odstraňovanie chýb.

Úvod / Novinky / Michelin akvizoval spoločnosť ČEMAT

Michelin akvizoval spoločnosť ČEMAT

Michelin preberá spoločnosť ČEMAT posilňuje svoje servisné služby v strednej Európe.
Michelin dokončil prevzatie spoločnosti ČEMAT trading, spol. s r. o., v Českej republike uzavrel zmluvu o prevzatí spoločnosti ČEMAT s.r.o. v Slovenskej republike. Spoločnosť je významným poskytovateľom mobilných servisných služieb pre špeciálne priemyslové a stavebné pneumatiky a jedného z najväčších dodávateľov hodnotných produktov pre manipulačnú, stavebnú a poľnohospodársku techniku na českom a slovenskom trhu. Vďaka tomuto prevzatiu Michelin posilní svoje postavenie a servisnú činnosť v strednej Európe.

„Ide o významnú akvizíciu, ktorá podporí našu činnosť v oblasti manipulačnej, stavebnej a poľnohospodárskej techniky, upevní našu distribúciu špeciálnych pneumatík v strednej Európe a posilní ponuku súvisiacich servisných služieb,“ vysvetľuje Bill Schafer, viceprezident OE a RT predaja v Michelin Beyond Road.

ČEMAT je už viacej než 20 rokov významným dodávateľom priemyselných pneumatík v Českej a Slovenskej republike a poskytovateľom súvisiacich servisných služieb. Spoločnosť má ústredia v oboch krajinách a tovar distribuuje z piatich skladov.

„Spoločnosť ČEMAT, ktorá má neustále ambície rásť a zlepšovať sa získala silného partnera, ktorý je zárukou kvality jej služieb pre všetkých súčasných zákazníkov a zároveň je silným argumentom pre potenciálnych obchodných partnerov na dlhodobú a stabilnú spoluprácu,“ komentuje akvizíciu konateľ slovenskej spoločnosti Ján Martiniak.

Týmto prevzatím Michelin posilní svoje postavenie a servisnú činnosť v Českej a Slovenskej republike a ČEMAT sa pripojí k významnému hráčovi z hľadiska mobility, čím posilní svoju pozíciu na trhu.