Úvod / Novinky / Michelin akvizoval spoločnosť ČEMAT

Michelin akvizoval spoločnosť ČEMAT

Michelin preberá spoločnosť ČEMAT posilňuje svoje servisné služby v strednej Európe.
Michelin dokončil prevzatie spoločnosti ČEMAT trading, spol. s r. o., v Českej republike uzavrel zmluvu o prevzatí spoločnosti ČEMAT s.r.o. v Slovenskej republike. Spoločnosť je významným poskytovateľom mobilných servisných služieb pre špeciálne priemyslové a stavebné pneumatiky a jedného z najväčších dodávateľov hodnotných produktov pre manipulačnú, stavebnú a poľnohospodársku techniku na českom a slovenskom trhu. Vďaka tomuto prevzatiu Michelin posilní svoje postavenie a servisnú činnosť v strednej Európe.

„Ide o významnú akvizíciu, ktorá podporí našu činnosť v oblasti manipulačnej, stavebnej a poľnohospodárskej techniky, upevní našu distribúciu špeciálnych pneumatík v strednej Európe a posilní ponuku súvisiacich servisných služieb,“ vysvetľuje Bill Schafer, viceprezident OE a RT predaja v Michelin Beyond Road.

ČEMAT je už viacej než 20 rokov významným dodávateľom priemyselných pneumatík v Českej a Slovenskej republike a poskytovateľom súvisiacich servisných služieb. Spoločnosť má ústredia v oboch krajinách a tovar distribuuje z piatich skladov.

„Spoločnosť ČEMAT, ktorá má neustále ambície rásť a zlepšovať sa získala silného partnera, ktorý je zárukou kvality jej služieb pre všetkých súčasných zákazníkov a zároveň je silným argumentom pre potenciálnych obchodných partnerov na dlhodobú a stabilnú spoluprácu,“ komentuje akvizíciu konateľ slovenskej spoločnosti Ján Martiniak.

Týmto prevzatím Michelin posilní svoje postavenie a servisnú činnosť v Českej a Slovenskej republike a ČEMAT sa pripojí k významnému hráčovi z hľadiska mobility, čím posilní svoju pozíciu na trhu.

 


Všetky práva vyhradené Čemat s.r.o. © 2013

Vytvořeno v Eline.

 Webdesign eline.cz   Doporučujeme: Pásy na bagre, Prídavné zariadenia, Pásové systémy

Tento web používá cookies.