Úvod / Novinky / Sklady sú otvorené! Sme neustále v prevádzke.

Sklady sú otvorené! Sme neustále v prevádzke.

V reakcii na prebiehajúcu epidémiu sme prijali potrebné opatrenia a aj naďalej fungujeme.
Vážení zákazníci,
prijali sme všetky hygienické opatrenia v situácii, kedy čelíme svetovej pandémii choroby COVID-19.

Radi by sme Vás chceli uistiť, že naša prevádzka stále funguje úplne a bez obmedzení.

Naši zamestnanci sú vybavení ochrannými pomôckami a pri vydávaní tovaru či práci u Vás v teréne sú dodržané maximálne hygienické opatrenia.

Naše sklady a servisní technici sú plne aktívni, tovar zo skladov štandardne vydávame a po telefonickom dohovore s našim servisom za vami prídeme a pomôžeme aj v teréne.

Prehľad našich bežných služieb: lisovanie pneumatík, OTR montáže a opravy, plnenie pneu, prenájom, montáže a opravy prídavných zariadení, dodávanie náhradných dielov a ďalšie služby, ktoré nájdete TU.

Zdravie všetkých a prekonanie tejto krízy je pre nás na prvom mieste, preto všetky Vaše požiadavky najskôr detailne konzultujeme telefonicky aby sme na prácu vo vašich podmienkach boli dostatočne pripravení.

Dopyt prijímame:

• mailom či telefonicky u svojho obchodného zástupcu
• mailom či telefonicky cez produktových manažérov
• cez webový formulár TU


Tiež naši zmluvní dopravcovia, s ktorými spolupracujeme v rámci SR doručujú štandardným spôsobom a stanovili špeciálne opatrenia na ochranu zdravia nielen svojich pracovníkov (od pracovníkov v skladoch až po doručovateľa zásielok), ale aj koncových zákazníkov, teda Vás, ktorým doručujú zásielky. Nemusíte sa tak obávať osobného kontaktu a rizika nákazy pri doručení tovaru.

Ďakujeme za priazeň a prajeme všetkým hlavne pevné zdravie!

tím ČEMAT