Postupovať bez súhlasu → ×
Vitajte na webovej stránke Čemat!
× My a naši partneri umiestňujeme súbory cookie a zhromažďujeme a používame necitlivé informácie z vášho zariadenia na zlepšenie našich produktov a prispôsobenie reklám a iného obsahu na tejto lokalite. Môžete akceptovať všetky alebo niektoré z týchto operácií. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookie, partneroch a o tom, ako používame vaše informácie, ak chcete vidieť svoje možnosti alebo si pozrieť tieto operácie pre každého partnera, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov. Umožňujete

Vaším súhlasom s vyššie uvedenými účelmi tejto webovej stránke a jej partnerom taktiež povoľujete prevádzkovať nasledujúce spracovanie údajov: Párovanie a kombinovanie zdrojov offline dát, Prepojenie rôznych zariadení, Prijatie a použitie automaticky zasielaných špecifických vlastností zariadenia na identifikáciu, Technické doručenie (zobrazenie) reklamy alebo obsahu, a Zaistenie bezpečnosti, predchádzanie podvodom a odstraňovanie chýb.

Úvod / Novinky / ČEMAT NA STAVEBNEJ VÝSTAVE EXPO V BRNE!

ČEMAT NA STAVEBNEJ VÝSTAVE EXPO V BRNE!

Už po šiestykrát sa zúčastňujeme Stavebného veľtrhu v Brne! Ide o jedinečnú prehliadku svojho druhu, kde sú exponáty umiestnené priamo v prostredí kameňolomu pod holým nebom.
Vážení obchodní priatelia,
pozývame Vás na návštevu nášho stánku na EXPO Lesní lom v dňoch 13.-15.6.2023
V našom stánku uvidíte pneumatiky a pásy nami zastupovaných značiek, ako sú Michelin, CAMSO, Triangle a Erlau a pohostíme Vás dobrou kávou.

Navštívte nás v stánku C05 na prvom poschodí Vápencového lomu.


Stiahnite si VSTUPENKU ZADARMO TU

 Otváracie hodiny pre návštevníkov:
Utorok 13.6. - štvrtok 15.6.2023
9.00-17.00h

 

Všetci návštevníci a vystavovatelia sú povinní nosiť vo výstavných priestoroch ochrannú prilbu.
Požičovňa prilieb bude zriadená pri vstupe do areálu (platba len v hotovosti).

Parkovanie pre návštevníkovMiestom konania je Vápencový lom v lese: