Postupovať bez súhlasu → ×
Vitajte na webovej stránke Čemat!
× My a naši partneri umiestňujeme súbory cookie a zhromažďujeme a používame necitlivé informácie z vášho zariadenia na zlepšenie našich produktov a prispôsobenie reklám a iného obsahu na tejto lokalite. Môžete akceptovať všetky alebo niektoré z týchto operácií. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookie, partneroch a o tom, ako používame vaše informácie, ak chcete vidieť svoje možnosti alebo si pozrieť tieto operácie pre každého partnera, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov. Umožňujete

Vaším súhlasom s vyššie uvedenými účelmi tejto webovej stránke a jej partnerom taktiež povoľujete prevádzkovať nasledujúce spracovanie údajov: Párovanie a kombinovanie zdrojov offline dát, Prepojenie rôznych zariadení, Prijatie a použitie automaticky zasielaných špecifických vlastností zariadenia na identifikáciu, Technické doručenie (zobrazenie) reklamy alebo obsahu, a Zaistenie bezpečnosti, predchádzanie podvodom a odstraňovanie chýb.

Úvod / Novinky / Jesenná súťaž o darčeky s logom Michelin

Jesenná súťaž o darčeky s logom Michelin

Máte radi súťaže? Výborne, zapojte sa!


Prihlásiť sa do súťaže je jednoduché. Stačí správne odpovedať na jednoduchú súťažnú otázku v nižšie uvedenom formulári a potom už len dúfať, že sa na vás usmeje šťastie pri záverečnom žrebovaní. Ak áno, budete jedným z troch šťastlivcov, ktorí získajú jednu z troch cien.

Hlavnou cenou je reproduktor JBL GO a softshellová bunda s logom Michelin. Vylosovaní budú traja výhercovia a druhé a tretie miesto získajú drobnú elektroniku a reklamné predmety s logom Michelin.

Súťaž potrvá od 1. novembra do 30. novembra 2023 a žrebovanie sa uskutoční začiatkom decembra.