Postupovať bez súhlasu → ×
Vitajte na webovej stránke Čemat!
× My a naši partneri umiestňujeme súbory cookie a zhromažďujeme a používame necitlivé informácie z vášho zariadenia na zlepšenie našich produktov a prispôsobenie reklám a iného obsahu na tejto lokalite. Môžete akceptovať všetky alebo niektoré z týchto operácií. Ak sa chcete dozvedieť viac o súboroch cookie, partneroch a o tom, ako používame vaše informácie, ak chcete vidieť svoje možnosti alebo si pozrieť tieto operácie pre každého partnera, prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov. Umožňujete

Vaším súhlasom s vyššie uvedenými účelmi tejto webovej stránke a jej partnerom taktiež povoľujete prevádzkovať nasledujúce spracovanie údajov: Párovanie a kombinovanie zdrojov offline dát, Prepojenie rôznych zariadení, Prijatie a použitie automaticky zasielaných špecifických vlastností zariadenia na identifikáciu, Technické doručenie (zobrazenie) reklamy alebo obsahu, a Zaistenie bezpečnosti, predchádzanie podvodom a odstraňovanie chýb.

Úvod /

Konfigurátor koliesok

Vyberte si jeden z troch spôsobov, ktorým chcete vybrať koliesko

 • Katalógové číslo dielu

  Vyhľadajte svoje koliesko na základe jeho katalógového čísla, ktoré je uložené v našej databáze.

 • Typ vozíku

  Ak poznáte typ vozíčku, tak stačí iba tento typ zadať a vahledávač Vám vyhľadá všetky kolieska súvisiace s týmto typom vozíka.
  (možno vyhľadávať aj s atribútom kolieska)

 • Atribúty kolieska

  Vyhľadajte svoje koliesko zadaním atribút, ktoré poznáte, alebo potrebujete a náš vyhľadávač Vám nájde idealní kolieska pre Vás.

Späť

Katalogové číslo dílu

Zadajte katalógové číslo kolieska do vyhľadávača pre jeho zobrazenie.

Späť

Typ vozíku


Späť

Atribúty kolieska

Parametre označené hviezdičkou * sú povinné.